خرید هاست دانلود

۲

هاست دانلود با پهنای باند نامحدود

۱

هاست دانلود با پهنای باند محدود

۴

هاست دانلود ایران با پهنای باند نامحدود

هاست دانلود یا فایل هاستینگ چیست ؟ شاید این سئوالی باشد که برای تمام کاربرانی که به تازگی به دنیای وب ورود کرده و تمایل به ایجاد سایت دارند به وجود آماده باشد. در این مقاله می خواهیم هاست دانلود را به طور کامل توضیح دهیم.

هاست دانلود یا فایل هاستینگ یا هاست فایل، فضایی است مانند هاست میزبانی اما با این تفاوت که این نوع سرویس تنها جهت نگهداری فایل ها ( عکس ها، zip، فیلم، آهنگ و … ) می باشد.

قیمت هاست دانلود بسیار ارزان تر از سرویس های میزبانی استانداد یا میزبانی حرفه ای است و دارای پهنای باند بسیار وسیع تری می باشد.

هاست دانلود یا فایل هاستینگ چیست ؟

اگه بخواهیم مثالی پیرامون تفاوت قیمت هاست دانلود و هاست میزبانی بزنیم باید بگوییم: اگه شما ۱۰ گیگا بایت فضا برای هاست میزبانی وب، ماهیانه ۵۰ هزار تومان خریداری کرده اید این هزینه برای سرویس هاست دانلود حدود ۱۰ هزار تومان در ماه خواهد بود. در نتیجه این سرویس برای افرادی که تنها قصد دارند فایل هایی جهت دانلود در اختیار دیگران قرار دهند بسیار مناسب و به صرفه تر می باشد.

هاست دانلود یا فایل هاستینگ چیست ؟

هاست دانلود یا فایل هاستینگ چیست ؟

دلیل ارزان تر بودن هاست دانلود چیست ؟

یکی از مهم ترین دلایل ارزان تر بودن سرویس هاست دانلود نسبت به سرویس میزبانی وب عدم داشتن امکاناتی مانند ایمیل، دیتابیس، ادان دامین می باشد.

امتیاز تهیه هاست دانلود از وطن دیتا:

از ویژگی هایی که هاست دانلود وطن دیتا را نسبت به مابقی رقبا خود متمایز می کند تهیه بکاپ به صورت پی دی پی ۱۴ روز اخیر به صورت کاملا رایگان می باشد.

از دیگر امتیازات هاست دانلود وطن دیتا تقسیم آن به دو دسته هاست دانلود با پهنای باند نامحدود و هاست دانلود با پهنای باند محدود و هاست دانلود ایران با پهنای باند نامحدود

جهت کاهش هزینه برای استارت آپ های سایت دانلود می باشد.