توضیحات

  • آپتایم 99.9 درصد
  • پشتیبانی 24 ساعته برای تمامی محصولات فعال میباشد.
  • استفاده از هارد دیسک مبنی بر Raid
  • خدمتی ایده آل خصوصا برای دارندگان سرور مجازی ، اختصاصی و یا هاست دانلود
  • سرعت بالای انتقال دیتا با بهره گیری از پورتی قدرتمند
  • برقراری اتصال از طریق FTP و SSH با بالاترین سرعت و کیفیت
  • این سرویس قابلیت یک هاست معمولی را نداشته و فقط برای نگهداری فایلهای شماست
  • امکان ارتقاع به سایر پلن های هاست بک ، توسط سیستمی و بطور اتوماتیک در هر زمان تنها با پرداخت ما به التفاوت هزینه و در صورتی که فضای مورد نیاز شما بیش از پلن های ماست می توانید فضای مورد نیاز را با پشتیبانی در میان گذارید تا به شما پیشنهادی با قیمت بسیار نازل ارائه شود

شما می توانید سوالات قبل از خرید خود را از طریق این لینک مطرح نمایید

هاست بک آپ چیست ؟ چه زمانی باید از هاست بک آپ استفاده کرد ؟ آیا هاست بکاپ به ویروس آلوده می شود ؟ با مطالعه متن زیر شما می توانید از اهمیت استفاده از هاست بک آپ مطلع شوید .

هاست بک آپ

هاست بک آپ

هاست بک آپ

همه ی ما اطلاعاتی را داریم که برای بدست آوردن و نگهداری آن سال ها تلاش کرده ایم. این اطلاعات می تواند به صورت فایل روی سیستم و یا وب سایت و … باشد . اگر از سایت و اطلاعاتتان بک آپ تهیه می کنید ولی آن را در جایی آپلود نمی کنید ، به آن معناست که اطلاعات شما در معرض ریسک قرار دارد. اگر اتفاقی برای سیستم و یا هاست شما رخ دهد این احتمال وجود دارد که کلیه اطلاعاتتان را از دست دهید.

از این رو بر آن شدیم تا سرویسی با کیفیت و با قیمتی استثنایی فراهم کنیم تا بتوانیم از اطلاعات و تجارتتان حفاظت کنیم.

آشنایی با سرویس هاست بک آپ وطن دیتا :

این سرویس که هاست بک یا هاست پشتیبان آپ نام دارد ، فضای زیاد و پهنای باند نامحدود داشته و باعث می شود بتوانید بدون نیاز به دانلود و آپلود و استفاده از حجم اینترنت ، در صورت پشتیبانی سایتتان بک آپ را بطور مستقیم و با سرعت بسیار بالا به هاست بک آپ منتقل نمایید. سرویس هاست بک آپ وطن دیتا با پورتی قوی و سرعت ارتباط بالا باعث شده است کاربران بتوانند با سرعتی بسیار بالا اطلاعات منتقل شده را در زمان نیاز ریستور نمایند.  هاست پشتیبان فاقد دیتابیس و وبسرور بوده و امکان راه اندازی وب سایت در آن وجود ندارد و تنها برای حفاظت از اطلاعات کاربران در نظر گرفته شده است.

هاست بک آپ را به چه کسانی پیشنهاد می کنیم :

هر کسی از رایانه استفاده می کند به این فضا نیاز داشته تا بتواند از اطلاعات خود حفاظت کند. حتی اگر شخص محتاطی هستید و جوانب امنیت را لحاظ می کنید ، حوادثی چون قطعی و نوسان برق ، نفوذ هکر ها ، آلوده شدن به ویروس و … می تواند اطلاعات شما را تهدید کند. هاست پشتیبان وطن دیتا بر روی سیستم عامل لینوکس بارگزاری شده تا امنیت بیشتر کاربران را فراهم آورده و از آلوده شدن به ویروس های رایج سیستم عامل ویندوز در امان باشد. اگر صاحب وبسایت، نمایندگی هاست ، سرور مجازی و یا اختصاصی هستید می توانید در فواصل زمانی مشخص از اطلاعات خود در هاست بک آپ ، نسخه ی پشتیبان تهیه نمایید تا از هزینه های بالای دانلود اطلاعات روی سیستم شخصی جلوگیری کنید.